Факультет підвищення кваліфікації викладачів

Новини

Підвищення кваліфікації – всесторонній розвиток особистості викладачів

Наразі добігають кінця заняття за трьома програмами підвищення кваліфікації: «з інноваційної педагогічної діяльності», «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» та «з активних методів навчання» для науково-педагогічних працівників СумДУ.

Метою програми «з інноваційної педагогічної діяльності» є активізація інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників, застосування сучасних підходів до навчального процесу.

Метою програми «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» є підвищення компетенції науково-педагогічних працівників щодо використання інформаційних технологій, зокрема електронних засобів і дистанційних технологій навчання, в професійній діяльності, отримання досвіду проектування, розроблення та впровадження у навчальний процес електронних засобів навчання.

Метою програми «з активних методів навчання» є підвищення компетенції науково-педагогічних працівників щодо застосування активних та інтерактивних підходів до навчального процесу, у т.ч. методи інтенсифікації розумової діяльності, робота в групах, виконання проектів тощо.

Навчальними планами програм підвищення кваліфікації передбачене виконання випускної роботи. Випускна робота оформлюється у вигляді портфоліо, що складається з теоретичного і практичного блоків.

За результатами успішного захисту випускних робіт за програмами «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» (24.11.2016 р.) та «з інноваційної педагогічної діяльності» (29.11.2016 р.) слухачі отримають свідоцтва державного зразка; за результатами програми «з активних методів навчання» (06.12.2016 р.) – посвідчення встановленого зразка.
©2011 Faculty of skills upgrading and postgraduate education.