Запрошуємо до участі в Конкурсі кейсів в галузі економіки, підприємництва, ресурсозбереження та сталого розвитку.

Заявку на Конкурс кейсів в галузі економіки, підприємництва, ресурсозбереження та сталого розвитку подавати до 27.06.2017 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою:заявка.

Приклад кейсу* наявний за посиланням: (завантажити).

* Кейс зі збірки «Сталий місцевий розвиток. Збірка ситуаційних вправ для формування системи знань та вмінь щодо реалізації стратегії сталого місцевого розвитку / В. І. Середа, Ю. М. Петрушенко, Н. М. Костюченко, Д. О. Смоленніков. – К., 2013. – 172 с.».

Критерії оцінювання:

1) відповідність кейсу напряму конкурсу;

2) оригінальність кейсу;

3) універсальність кейсу (можливість застосування в іншій дисципліні);

4) повнота наявних матеріалів для застосування кейсу на практиці.