Тренінг для керівників структурних підрозділів СумДУ «Емоційний інтелект у структурі професійної компетентності»

30 березня відбувся тренінг для керівників структурних підрозділів СумДУ на тему «Емоційний інтелект у структурі професійної компетентності». Організаторами виступили Психологічна служба університету та Факультет підвищення кваліфікації викладачів. Тренер – практичний психолог СумДУ, фахівець з символдрами Людмила Колісник.

Результати сучасних психологічних досліджень свідчать, що ефективність роботи залежить не лише від безпосередніх фахових вмінь працівника у певній галузі. Особливе, і навіть іноді визначальне, значення мають вміння та навички, які об’єднані у понятті емоційного інтелекту. Саме високий рівень розвитку здібностей емоційного інтелекту характеризує успішного / ефективного менеджера.

Участь у тренінгу дозволила учасникам не лише отримати нові знання щодо феномену емоційного інтелекту та його значення у професійній діяльності, а й набути нового досвіду.

Основна увага була зосереджена на особистісному потенціалі учасників, роботі їх особистісними особливостями. Кожен мав змогу заглибитися у свій внутрішній світ та проаналізувати свій досвід. Виконання спеціально підібраних психологічних вправ дозволило також отримати зворотній зв'язок від групи щодо своїх особистісних особливостей, що є необхідною умовою для розвитку особистісного потенціалу, розширення уявлень про власне «Я».

Організованість учасників, дружня атмосфера та позитивні емоції зробили роботу не лише ефективною, а й приємною.