Участь у Міжнародному семінарі для науково-педагогічних працівників

15 квітня в.о. декана факультету підвищення кваліфікації викладачів Сумського державного університету Костюченко Надія Миколаївна, начальник центру комп’ютерних технологій СумДУ Півень Андрій Григорович та директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Зубань Юрій Олександрович взяли активну участь у Міжнародному семінарі для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти», який відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Семінар був реалізований у рамках ініціативи Microsoft Corp – Tutor Education Initiative за підтримки Міністерства освіти та науки України та спрямований на підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності викладацького складу університетів по всьому світу. Для участі у заході були запрошені більше 100 представників ВНЗ України, що є лідерами із застосування сучасних ІТ-технологій. З вітальним словом до учасників Міжнародного семінару звернулись заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун та керівник освітніх програм Майкрософт Україна Наталія Дорош.

Півень А.Г. виступив на експертній панелі за тематикою «Електронне навчання та якість вищої освіти». Зубань Ю.О. провів он-лайн тренінг на тему «Якість електронних навчальних курсів». Костюченко Н.М. взяла участь у чотирьох тематичних дискусіях на наступними напрямами:

• Корпоративні стандарти ІК-компетентності;

• Оцінка якості ЕНК;

• Хмарні технології у ВНЗ;

• Дистанційна освіта.

На експертній панелі, окрім інших, виступила з доповіддю «Якість е-навчання - Європейський стандарт» Смирнова-Трибульська Є.М., завідувач кафедри гуманітарної освіти і дисциплін, підтримуючих педагогіку Силезьського Університету в Катовицях (Польща), а також професор Антоніо дос Рейз (Португалія) з доповіддю «Формування навичок для майбутнього».

Варто зазначити, що учасники семінару відбиралися на конкурсній основі за результатами обов’язкової попередньої реєстрації. Організатори намагалися залучити максимально широке географічне представництво науково-педагогічних кадрів України.