Педагогічні інновації викладачів СумДУ (за результатами конкурсу кейсів в галузі економіки, підприємництва, ресурсозбереження та сталого розвитку 2016-2017 н.р.)

Особливості використання механізмів державно-приватного партнерства (Мішеніна Г.А., доцент кафедри управління)(завантажити).

Енергоефективний дім: міф чи реальність? (Пімоненко Т.В., старший викладач кафедри економіки та БА)(завантажити).

Злети та падіння компанії Nike: стратегічні вікна (Швіндіна Г.О., доцент кафедри управління)(завантажити).

Ігрофікація як інструмент моделювання реальних ситуацій в навчальному процесі (на основі використання гри – соціального стимулятора «Світ громад») (Петрушенко Ю.М., завідувач кафедри міжнародної економіки)(завантажити).

Як покращити вуличне освітлення сільських громад? (Смоленніков Д.О., асистент кафедри управління)(завантажити).

«Пленарне засідання в Європарламенті» (Мареха І.С., старший викладач кафедри економічної теорії)(завантажити).

Оцінка соціо-еколого-економічного розвитку адміністративних територій (Павленко О.О., доцент кафедри управління)(завантажити).