Захист випускних робіт викладачів навчально-наукового інституту права СумДУ

18 травня 2016 р. відбувся захист випускних робіт науково-педагогічних працівників навчально-наукового інституту права СумДУ за програмою підвищення кваліфікації «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання».

Учасники програми підвищення кваліфікації отримали можливість ознайомитися з практикою роботи системи дистанційного навчання СумДУ, з нормативною документацією, інформаційно-методичними матеріалами, особливостями розроблення та супроводження дистанційних курсів. Результати своїх напрацювань (виконання випускної роботи) у вигляді доповідей учасники програми представили своїм колегам та членам комісії. Випускні роботи слухачів містили огляд існуючих електронних засобів навчання юридичного спрямування (вітчизняний та зарубіжний досвід); особливості контролю знань осіб, які вивчають юридичні дисципліни за допомогою електронного засобів навчання та розробку електронного засобу навчання на прикладі однієї дисципліни, з попереднім плануванням дисципліни та створенням комплекту навчально-методичних матеріалів.

За результатами успішного захисту випускних робіт учасники отримали свідоцтва державного зразка.