Захист випускних робіт викладачів СумДУ

10 травня 2016 р. відбувся захист випускних робіт науково-педагогічних працівників СумДУ за програмою підвищення кваліфікації «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання».

Програма була направлена на роботу з системою дистанційного навчання СумДУ. Учасники програми отримали можливість ознайомитись з практикою роботи системи, з нормативною документацією, інформаційно-методичними матеріалами тощо.

Метою випускних робіт слухачів програми підвищення кваліфікації було:

- знайомство зі світовим досвідом реалізації дистанційних курсів;

- огляд існуючих електронних засобів навчання за напрямом своєї педагогічної діяльності;

- розробка електронного засобу навчання для викладання окремого предмету з попереднім плануванням дисципліни, створенням комплекту навчально-методичних матеріалів (автозміст, конспект лекцій, стислий конспект лекцій, висновки, питання для самоперевірки, тестові чи практичні завдання, розробка тренажерів тощо).

Після доопрацювання представлені дистанційні курси науково-педагогічні працівники планують впровадити у навчальний процес.

За результатами успішного захисту випускних робіт учасники отримали свідоцтва державного зразка.