Факультет підвищення кваліфікації викладачів

Новини

Успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації «Дворічний інтенсивний курс англійської мови»

В березні 2017 р. відбулися презентації випускних робіт викладачів та співробітників СумДУ за програмою підвищення кваліфікації «Дворічний інтенсивний курс англійської мови».

Протягом двох років заняття проводились для викладачів та співробітників різних інститутів, факультетів та структурних підрозділів в трьох різних групах відповідно до рівня мовної підготовки учасників програми. Заняття проводили викладачі кафедри іноземних мов: Золотова С.Г., Плохута Т.М., Горобченко Н.Г.

Програма підвищення кваліфікації націлена на підготовку науково-педагогічних працівників до викладання занять іноземним студентам англійською мовою. На заняттях відпрацьовувались навички застосування загальної англійської лексики та типової лексики, яку у подальшому застосовуватиме викладач у навчальній аудиторії, розроблялися методичні матеріали з предметів, які викладають учасники програми.

Під час захисту випускних робіт слухачі програми демонстрували приклад відкритої лекції, відповідали на запитання, отримували коментарі та корисні поради від колег.
©2011 Faculty of skills upgrading and postgraduate education.