Факультет підвищення кваліфікації викладачів

Новини

Успішне завершення програм підвищення кваліфікації викладачів

Відбулися захисти випускних робіт науково-педагогічними працівниками СумДУ за трьома програмами підвищення кваліфікації: «з інноваційної педагогічної діяльності», «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» та «з активних методів навчання».

На захисті 24.11.2016 р. випускних робіт програми підвищення кваліфікації «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» викладачі презентували наробки щодо використання інформаційних технологій в навчальному процесі (на прикладі однієї з дисциплін, які вони викладають).

На захисті 29.11.2016 р. випускних робіт програми підвищення кваліфікації «з інноваційної педагогічної діяльності» викладачі презентували власні педагогічні розробки та можливості їх застосування у навчальному процесі.

На захисті 06.12.2016 р. випускних робіт програми підвищення кваліфікації «з активних методів навчання» викладачі поділились власним досвідом застосування на заняттях активних та інтерактивних підходів до викладання (методів інтенсифікації розумової діяльності, роботи в групах, виконання проектів тощо).

За результатами успішного захисту випускних робіт за програмами «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» та «з інноваційної педагогічної діяльності» слухачі отримали свідоцтва державного зразка; за результатами програми «з активних методів навчання» – посвідчення встановленого зразка.
©2011 Faculty of skills upgrading and postgraduate education.