Конкурс "Педагогічні інновації" у 2016-2017 н.р.

З метою активізації діяльності викладачів щодо забезпечення якості вищої освіти, постійного вдосконалення педагогічного процесу та навчально-методичного забезпечення в СумДУ, поширення кращого досвіду, впровадження педагогічних інновацій, додаткової мотивації педагогічних і науково-педагогічних працівників та відповідно до наказу ректора № 0639-VI від 09.12.2016 р. "Про проведення конкурсу "Педагогічні інновації" у 2016-2017 н.р.", з яким можна ознайомитись за посиланням (завантажити) розпочинається прийом заявок до участі в конкурсі "Педагогічні інновації".

Графік проведення заходів конкурсу:

- подання заявок - до 31 січня 2017 р.;

- розгляд матеріалів конкурсантів членами журі - до 15 березня 2017 р.;

- визначення педеможців та оприлюднення результатів Конкурсу - до 20 березня 2017 р.

Заявку для участі в конкурсі у форматі .doc можна завантажити за посиланням (завантажити).

Заявки просимо надсилати в електронному вигляді на електронну пошту ФПКВ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , та в друкованому вигляді надавати до деканату ФПКВ - ауд. Г-903.