Безперервна самоосвіта - шлях до успіху
Навчаємося впродовж усього життя
Вчимося швидше наших студентів

06.09.2016 р. та 16.09.2016 р. було проведено цикл семінарів за темою «Теорія і практика забезпечення якості освіти». Лектор – професор кафедри фінансів і кредиту Александров Вадим Трофимович зазначив необхідність створення та впровадження в університеті сучасної мережі інтегрованих і автоматизованих навчально-атестаційних комплексів освіти.

З метою значного підвищення якості освіти та підвищенню відповідних вітчизняних і міжнародних рейтингів; збільшенню залучення талановитою молоді до навчання в СумДУ з різних регіонів України, Європи й світу й як слідство покращення фінансово-економічної діяльності університету пропонується на базі успішної системи дистанційного навчання СумДУ. Дана система апробована у навчальному процесі на кафедрі фінансів і кредиту протягом 2015-2016 н.р.

У рамках педагогічного експерименту на базі ННІ ФЕМ ім. О.Балацького та ННІ БТ «УАБС» (наказ № 0537-I від 07.09.2016 р.) передбачається розроблення теорії, технології, моделі, підходів та практичної реалізації мережі інтегрованих автоматизованих комплексів неперервної освіти (МІАКНО), яка складається з інтегрованих навчально-атестаційних комплексів автоматизованого навчання (ІНАК) для різних рівнів освіти. ІНАК – комплексна інтегрована система у складі одного або декількох педагогічних програмних засобів (ППЗ), автоматизованих робочих місць (АРМів), інформаційно-довідкових систем (ІДС), автоматизованих навчально-атестаційних систем (АНАС), спеціалізованих Інтернет-порталів та друкованих навчально-методичних матеріалів (підручників, посібників, практикумів, збірників завдань і т. п.), призначених для безперервного автоматизованого навчання та атестації (контролю знань) учнів, студентів, фахівців, керівних кадрів на всіх рівнях системи освіти (ЗНЗ, ВНЗ та інститутів післядипломної освіти).

Метою створення комплексної інтегрованої системи для студентів спеціальностей економічного профілю є поширення моделей викладання, основаних на сучасних технологіях, активізації діяльності викладачів щодо підвищення якості освіти, впровадження E-learning у навчальний процес за денною формою навчання тощо.

27 лютого 2024
З 21 по 27 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету проходило навчання за програмою «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди».
26 лютого 2024
З 19 по 23 лютого 2024 року тривала програма підвищення кваліфікації «STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк», на якій навчались працівники Сумського державного університету та інших закладів освіти.
23 лютого 2024
Сьогодні, 23 лютого, у центрі розвитку кадрового потенціалу СумДУ завершили навчання слухачі програми «Українська мова: помічник кожному на щодень»
12 лютого 2024
З 5 по 9 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Підготовка до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків»
09 лютого 2024
Завершилась програма підвищення «Організація наукової роботи у навчальному закладі», яка була спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників інших ЗО в частині активізації наукової діяльності.
18 грудня 2023
З 27 листопада по 13 грудня на базі Центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу» в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів» (101127062) за підтримки Європейського виконавчого агентства з освіти і культури (ЕАСЕА)

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.: +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua