19 травня в Сумському державному університеті пройшла Всеукраїнська нарада керівників обласних департаментів й управлінь освіти і науки та директорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, яку відкрила Л.М.Гриневич. Участь у заході взяли: заступник Міністра освіти і науки України П.К.Хобзей, голова Сумської облдержадміністрації М.О.Клочко, ректор СумДУ А.В. Васильєв.

На семінарі виступив проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення В.О. Любчак з доповіддю про основні напрями роботи Сумського державного університету в галузі ІТ-технологій, та їх застосування в навчальному процесі.

С.С. Мелейчук, директор ЦЗДВН, презентував досвід впровадження дистанційного навчання в СумДУ.

Ю.О. Зубань, директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання, розповів про методологічні та технологічні підходи до реалізації e-learning.

Н.М. Костюченко, в.о. декана ФПКВ, доповіла про систему підвищення кваліфікації в Сумському державному університеті з деталізацією напрацювань та нових рішень в цій сфері.