Факультет підвищення

кваліфікації викладачів

Робота з мультимедійним обладнанням в навчальних аудиторіях та комп’ютерних класах

10 квітня 2018 р. відбувся семінар «Робота з мультимедійним обладнанням в навчальних аудиторіях та комп’ютерних класах». Семінар проводив керівник групи супроводження мультимедійного та програмного забезпечення ЦТОІС Овсянко Олексій Леонідович.

Детальніше...

Короткотермінова навчально-тренувальна програма підвищення кваліфікації «Надання домедичної допомоги»

В період з 12 лютого 2018 р. по 27 березня 2018 р. тривали заняття за короткотерміновою навчально-тренувальною програмою підвищення кваліфікації «Надання домедичної допомоги» у чотирьох групах слухачів.

До викладання на програмі були залучені фахівці Регіонального навчально-тренувального центру для підготовки немедичних працівників з надання першої невідкладної допомоги – Шкатула Юрій Васильович та Бадіон Юрій Олексійович.

Детальніше...

Можливості безкоштовного доступу до віддаленого обладнання та віртуальних лабораторій

13.02.2018 р. відбувся семінар на тему «Можливості безкоштовного доступу до віддаленого обладнання та віртуальних лабораторій» для викладачів, науковців та дослідників. Лектор – начальник Центру комп`ютерних технологій СумДУ Півень А.Г.

Детальніше...

Результати навчання за формалізованими програмами підвищення кваліфікації 2017-2018 н.р.

З 15 жовтня 2017 р. стартували заняття для науково-педагогічних працівників СумДУ та інших ЗВО за двома програмами підвищення кваліфікації: «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» та «з  активних методів навчання», а з 30 листопада 2017 р. «з інноваційної педагогічної діяльності».

Детальніше...