Факультет підвищення

кваліфікації викладачів

Успішне завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації «Дворічний інтенсивний курс англійської мови»

Протягом березня-травня 2018 р. відбулася атестація викладачів та співробітників СумДУ за програмою підвищення кваліфікації «Дворічний інтенсивний курс англійської мови».

Детальніше...

Семінар «Вступ до технологій штучного інтелекту»

18 квітня 2018 р. відбувся семінар «Вступ до технологій штучного інтелекту». Лектор – Москаленко В'ячеслав Васильович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук, керівник групи 3D-інновацій ЦКТ.

 

Детальніше...

Робота з мультимедійним обладнанням в навчальних аудиторіях та комп’ютерних класах

10 квітня 2018 р. відбувся семінар «Робота з мультимедійним обладнанням в навчальних аудиторіях та комп’ютерних класах». Семінар проводив керівник групи супроводження мультимедійного та програмного забезпечення ЦТОІС Овсянко Олексій Леонідович.

Детальніше...

Короткотермінова навчально-тренувальна програма підвищення кваліфікації «Надання домедичної допомоги»

В період з 12 лютого 2018 р. по 27 березня 2018 р. тривали заняття за короткотерміновою навчально-тренувальною програмою підвищення кваліфікації «Надання домедичної допомоги» у чотирьох групах слухачів.

До викладання на програмі були залучені фахівці Регіонального навчально-тренувального центру для підготовки немедичних працівників з надання першої невідкладної допомоги – Шкатула Юрій Васильович та Бадіон Юрій Олексійович.

Детальніше...