Тренінг «Планування курсу і розробка навчальних подій як інструменти запобігання порушень академічної доброчесності і підвищення академічної культури»

Центр розвитку кадрового потенціалу навчального закладу запрошує викладачів СумДУ взяти участь у тренінгу «Планування курсу і розробка навчальних подій як інструменти запобігання порушень академічної доброчесності і підвищення академічної культури», який проходитиме в рамках проекту сприяння академічної доброчесності в Україні-SAIUP, що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

Детальніше...

Навчально-методичний семінар за темою «Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного застосування технологій штучного інтелекту»

6 листопада 2018 року на базі Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу відбувся навчально-методичний семінар за темою «Доступні ресурси та навчальні матеріали для практичного застосування технологій штучного інтелекту».

Детальніше...

Програми підвищення кваліфікації 2018-2019 н.р.

З 10 жовтня 2018 р. стартували заняття для педагогічних та науково-педагогічних працівників СумДУ за двома формалізованними програмами підвищення кваліфікації: «з електронних засобів та дистанційних технологій навчання» та «з активних методів навчання».

Детальніше...

Навчально-методичні семінари за напрямом «Адміністрування web-ресурсів в домені СумДУ».

Протягом жовтня 2018 року на базі Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу відбудеться серія навчально-методичних семінарів за напрямом «Адміністрування web-ресурсів в домені СумДУ».

Детальніше...