Безперервна самоосвіта - шлях до успіху
Навчаємося впродовж усього життя
Вчимося швидше наших студентів

Назва проекту: Доповнена реальність з Unity в інженерній освіті

Автор проекту: Артюхов Артем Євгенович – ТеСЕТ, кафедра «Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв»

Суть педагогічної інновації проекту:

В рамках вивчення дисциплін «Процеси та обладнання газороздільних установок» та «Технологічні лінії та комплекси хімічних виробництв» студентом пропонується ознайомитись з інтерактивними 3D моделями основних установок відповідно до специфіки дисципліни. Інтерактивні моделі створено на базі тривимірних моделей обладнання та установок, що розроблені колективами студентів. Під час роботи з моделями, які створені в середовищі Onity студенти мають можливість:

  • ознайомитись з основним технологічним обладнанням, що входить до складу установки;
  • визначити об’ємно планувальні рішення, які закладені під час компонування установки;
  • визначити особливості монтажу кожного з вузлів установки.

Робота з інтерактивними моделями установок включена до блоку самостійного вивчення матеріалів дисциплін. За результатами роботи з моделями студент повинен:

  • визначити ступінь відповідності запропонованих в моделі технічних рішень вимогам діючих стандартів;
  • запропонувати напрями вдосконалення об’ємно-компонувальних рішень, що застосовані при створенні моделі.

Робота з моделями ведеться групою студентів, яка формується відповідно до тематики курсового та/або дипломного проектування. Кожен зі студентів аналізує частину установки (дільницю). Після індивідуального аналізу студенти повинні виконати групове завдання, де наводять комплексний аналіз моделі.

За результатами виконання завдання студенти набувають таких компетентностей:

  • здатність розв’язувати практичні задачі щодо вибору технологій та розроблення комплексних рішень по створенню трьохвимірних моделей, та перевіряти працездатність створених моделей;
  • прийняття самостійних технічних рішень, та їх обґрунтування.
27 лютого 2024
З 21 по 27 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету проходило навчання за програмою «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди».
26 лютого 2024
З 19 по 23 лютого 2024 року тривала програма підвищення кваліфікації «STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк», на якій навчались працівники Сумського державного університету та інших закладів освіти.
23 лютого 2024
Сьогодні, 23 лютого, у центрі розвитку кадрового потенціалу СумДУ завершили навчання слухачі програми «Українська мова: помічник кожному на щодень»
12 лютого 2024
З 5 по 9 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Підготовка до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків»
09 лютого 2024
Завершилась програма підвищення «Організація наукової роботи у навчальному закладі», яка була спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників інших ЗО в частині активізації наукової діяльності.
18 грудня 2023
З 27 листопада по 13 грудня на базі Центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу» в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів» (101127062) за підтримки Європейського виконавчого агентства з освіти і культури (ЕАСЕА)

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.: +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua