Безперервна самоосвіта - шлях до успіху
Навчаємося впродовж усього життя
Вчимося швидше наших студентів

Назва проекту: Комплексний інвестиційний проект як напрям активізації самостійної практично-орієнтованої підготовки студентів

Автори проекту: Теліженко О.М., Лук’янихін В.О., Байстрюченко Н.О. , Галинська Ю.В., Машина Ю.П., Тимченко І.О. – ННІ ФЕМ ім. О.Балацького, кафедра управління

Суть педагогічної інновації проекту:

В сучасних умовах однією з найголовніших задач освіти є переорієнтація на передавання студентам не тільки знань, умінь і навичок, а й формування у них необхідних професійних компетенцій, здатності пристосовуватися до умов соціального буття.

З метою орієнтації на якості студента як особистості, розвитку студента повноцінною, самодостатньою, творчою особистістю та суб’єктом підприємницької діяльності, активізації його пізнання, спілкування, самодіяльності пропонується запровадити метод самостійної навчальної роботи студента.

Самостійна робота передбачає інтеграцію різних видів індивідуальної роботи та колективної навчальної діяльності. Пропонована педагогічна інновація спрямована на вирішення двох взаємопов’язаних задач: формування професійних компетенцій у студентів та розширення напрямів організації самостійної роботи студента.

Студентам пропонується розробити інвестиційний проект, спрямований на вирішення однієї з актуальних економічних проблем. Організаційний процес має бути побудований на принципах колективного мислення, активізації мозкової діяльності , розвитку творчих здібностей, уміння розподіляти ролі та організовувати процес.

Метою пропонованої інновації є:

  • інтеграція одержаних знань по вивчених дисциплінах курсу;
  • підготовка фахівців здатних застосовувати теоретичні знання в практичних ситуаціях;
  • уміння критично оцінювати діючу ситуацію, здатність знаходити рішення по її вдосконаленню;
  • придбання практичних навиків, які допоможуть уникнути помилок при переході до самостійної трудової діяльності;
  • розвиток комунікативних компетенцій студентів.
27 лютого 2024
З 21 по 27 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету проходило навчання за програмою «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди».
26 лютого 2024
З 19 по 23 лютого 2024 року тривала програма підвищення кваліфікації «STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк», на якій навчались працівники Сумського державного університету та інших закладів освіти.
23 лютого 2024
Сьогодні, 23 лютого, у центрі розвитку кадрового потенціалу СумДУ завершили навчання слухачі програми «Українська мова: помічник кожному на щодень»
12 лютого 2024
З 5 по 9 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Підготовка до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків»
09 лютого 2024
Завершилась програма підвищення «Організація наукової роботи у навчальному закладі», яка була спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників інших ЗО в частині активізації наукової діяльності.
18 грудня 2023
З 27 листопада по 13 грудня на базі Центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу» в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів» (101127062) за підтримки Європейського виконавчого агентства з освіти і культури (ЕАСЕА)

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.: +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua