Безперервна самоосвіта - шлях до успіху
Навчаємося впродовж усього життя
Вчимося швидше наших студентів

Назва проекту: Face to face with computer modelling F2FCompModel

Автор проекту: Артюхов А.Є. – Факультет ТеСЕТ, кафедра «Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв».

Суть педагогічної інновації проекту:

Цикл інтерактивних занять F2FCompModel ставить на меті розвиток навичок комп’ютерного моделювання у талановитої молоді в галузі хімічної інженерії. Базові навички одержані під час вивчення дисциплін «Процеси та обладнання хімічних виробництв» та «Комп’ютерне моделювання і оптимізація процесів гідромеханіки та тепло масообміну». F2FCompModel передбачає застосування імітаційних інтерактивних методів навчання ігрових (мозковий штурм, проектувальна гра) та неігрових (кейс-завдання, методи групового вирішення творчого завдання – «коло ідей», «акваріум»). F2FCompModel проводиться не рідше, ніж один раз на місяць за рахунок дня самопідготовки студентів. Заняття мають два вектори: розробка власних програмних продуктів на базі оригінальних математичних моделей, застосування існуючих програмних продуктів (використовуються або моделі, що доступні в програмному продукті, або авторські моделі, експортовані в середовище програмних продуктів).

Склад учасників занять (на прикладі 2015/2016 навчального року) / роль учасників:

1) науковий керівник / постановка завдання, участь у формулюванні визначених висновків за результатами роботи;

2) аспіранти кафедри ПОХНВ (ТеСЕТ) / розробка методики та методології вирішення поставленого завдання, моделювання мозкового штурму та проектувальної гри, формування груп для «кола ідей» та «акваріума»;

3) студенти кафедри ПОХНВ (ТеСЕТ) / участь у «колі ідей» та «акваріумі», формування теоретичних основ вирішення завдання, мозковий штурм, вирішення кейс-завдання (оптимізаційне комп’ютерен моделювання);

4) студенти кафедри КН (ЕЛіТ) / аналогічна студентам кафедри ПОХНВ + програмна реалізація математичної моделі (теоретичних основ).

Запропонована модель може бути адаптована для проведення занять з між кафедральними (ТеСЕТ) та між факультетськими (ТеСЕТ + ЕЛіТ) групами талановитої молоді.

27 лютого 2024
З 21 по 27 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету проходило навчання за програмою «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди».
26 лютого 2024
З 19 по 23 лютого 2024 року тривала програма підвищення кваліфікації «STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк», на якій навчались працівники Сумського державного університету та інших закладів освіти.
23 лютого 2024
Сьогодні, 23 лютого, у центрі розвитку кадрового потенціалу СумДУ завершили навчання слухачі програми «Українська мова: помічник кожному на щодень»
12 лютого 2024
З 5 по 9 лютого на базі центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Підготовка до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків»
09 лютого 2024
Завершилась програма підвищення «Організація наукової роботи у навчальному закладі», яка була спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників інших ЗО в частині активізації наукової діяльності.
18 грудня 2023
З 27 листопада по 13 грудня на базі Центру розвитку кадрового потенціалу проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу» в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів» (101127062) за підтримки Європейського виконавчого агентства з освіти і культури (ЕАСЕА)

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.: +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua