Назва проекту: Поєднання теорії викладачів та практики студентів для активізації студентської наукової роботи

Автор проекту: Ілляшенко Н.С. – ННІ ФЕМ ім. О.Балацького, кафедра маркетингу та УІД.

Суть педагогічної інновації проекту:

Дана інновація передбачає надання студентам, що поєднують навчання та роботу на підприємствах чи установах, можливості вибору варіанту вивчення дисципліни (Маркетинг, Маркетинг інновацій, Маркетинг послуг, Провайдинг інновацій):

перший - повне проходження курсу з відвідуванням занять (або вивченням електронних матеріалів) та написанням контролів;

другий - апробація певних наукових положень на базі організацій, де працюють студенти з отриманням на виході конкретних наукових результатів: наукова стаття, тези, наукова робота, дипломна робота і т.п.;

третій - поєднання двох варіантів.

У разі вибору студентом другого чи третього варіанту викладач отримує можливість удосконалити свій курс (чи певні наукові напрацювання) за рахунок конкретних апробацій. В той же час, студент таким чином отримує певну мотивацію для наукової дільності не відриваючись значно від своєї роботи. Він застосовує університетську теорію на практиці своєї організації.

Так, наприклад, студент спеціальності УІД Ронь Я.О., який вивчав дисципліни «Маркетинг інновацій» та «Провайдинг інновацій» і в той же час працював директором КУСОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» опрацював теорію спрощуючих інновацій на прикладі даної установи. Студент спеціальності маркетинг Савченко О.С. - апробовувала теорію просування Інтернет та мобільних технологій використовуючи досвід підприємства ТОВ «Ефективні рішення», де працювала помічником Інтернет-маркетолога.